Turystyka

Loty z Gdańska

Off 14
Loty z Gdańska
1 vote, 3.00 avg. rating (69% score)

Gdańsk dla podróżnych

Jedną z największych atrakcji turystycznych w Polsce bez wątpienia jest Trójmiasto, a zwłaszcza największe z nadmorskich miast: Gdańsk. Z roku na rok, staje się coraz bardziej popularny wśród turystów, dzięki czemu ma ogromne możliwości rozwoju. Jest nie tylko doskonałym miejscem do zwiedzania dla osób przyjeżdżających do Polski spoza granic kraju, ale może być też bazą wypadową do dalszych podróży.
Od lat bardzo popularnym pomysłem na spędzenie wakacji jest wyjazd nad Morze Bałtyckie, a przy okazji zwiedzenie okolicznych miast. Jednak nie jest to jedyna możliwość. W Gdańsku funkcjonuje również lotnisko, obsługujące rocznie ponad dwa miliony pasażerów. Port lotniczy oferuje bezpośrednie loty z Gdańska do wielu najpopularniejszych europejskich miast, takich jak Kopenhaga, Londyn czy Oslo. Jest to doskonała propozycja dla mieszkańców Pomorza lub osób zwiedzających Trójmiasto i chcących wybrać się w dalszą podróż.
Miasto jest również bardzo atrakcyjne dla zwiedzających pozostających w kraju. W przypadku kilkudniowego zwiedzania można skorzystać ze zróżnicowanej oferty noclegów, w zależności od naszych preferencji i warunków finansowych. Hotele w Gdańsku są bardzo zróżnicowane pod względem kosztów pobytu, standardu i lokalizacji, co pozwala znaleźć zakwaterowanie idealnie odpowiadające naszym potrzebom.
Gdańsk łączy w sobie tradycję, którą można podziwiać zwiedzając Stare Miasto i inne zabytki, a także nowoczesność, wynikającą z bardzo dynamicznego rozwoju. Zapewni zarówno rozrywkę zwiedzającym, jak i wygodę pasażerom portu lotniczego.

Pozostałe artykuły o turystyce oraz rekreacji:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Gdańsku oraz okolicach znajduje się dużo ciekawych atrakcji turystycznych?

View Results

Loading ... Loading ...

To 3 komentarzy:

Kategorie

Turystyka:

  • Czy warto uprawiać turystykę rowerową?

    Pytanie, czy warto uprawiać turystykę rowerową, można potraktować tylko jako pytanie retoryczne. Doskonale przecież wszystkim wiadomo, jak ważne w życiu każdego człowieka jest aktywne spędzanie wolnego czasu i uprawianie różnego rodzaju sportów. Turystyka rowerowa umożliwia to doskonale. Z jednej strony wymaga ona od podróżnika dużej aktywności fizycznej, gdyż aby dojechać do miejsca, które obrał on…

  • Loty do Londynu

    Marzysz o podróżowaniu, ale oferty biur zajmujących się organizacją wyjazdów zagranicznych przyprawiają cię o ból głowy i są daleko poza twoim zasięgiem? Podróżowanie wcale nie musi być drogie. Należy jedynie ustalić swoje priorytety. A więc wolisz spędzić dwa tygodnie w hotelu all inclusive czy czerpać przyjemność z obcowania z nowymi kulturami? Jeżeli wybrałeś pierwszą opcję…