Hobby

Loty na Teneryfe

Off 9
Loty na Teneryfe
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Loty na Teneryfe (1)Koniec czerwca, początek lipca to czas, w którym każdy z nas dość ma już pracy. Za oknem ogrzewają nas pierwsze promienia słońca a codzienny kierat z całą pewnością nie przypada nam do gustu. Chcielibyśmy uciec na chwilę od obowiązków zawodowych i wyjechać, najlepiej na długie wakacje.

Najważniejszym pytaniem jakie należy sobie zadać jest oczywiście – gdzie chcielibyśmy pojechać na te wakacje? Loty na Teneryfe nie należą do najtańszych, jednak kojarzą się nam wszystkim z luksusem i wyjątkowo przyjemnym podróżowaniem.

Oczywiście nie każdego musi interesować Teneryfa, albo w ogóle wyjazd zagraniczny. Niektórzy mogą powiedzieć, że ich wymarzone wakacje odbywają się na mazurach, albo w Zakopanem. Takie osoby z resztą doskonale rozumiem. Każdy, kto w końcu z trudem wywalczył sobie ten tydzień – dwa urlopu chciałby pojechać w miejsce, które będzie mu się dobrze kojarzyć i sprawiać radość.

Ostatecznie, niezależnie od tego czy jedziesz do Grecji, Niemiec czy jedynie innego województwa pamiętaj, że urlop to czas, z którego powinieneś czerpać radość i odpoczynek pełnymi garściami.

Pozostałe artykuły o turystyce oraz rekreacji:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Gdańsku oraz okolicach znajduje się dużo ciekawych atrakcji turystycznych?

View Results

Loading ... Loading ...

To 3 komentarzy:

Kategorie

Turystyka:

  • Noclegi pod chmurka

    Niestety noclegownie pod chmurką, bez żadnej ochrony jest niebezpiecznie, nie należy robić tego pod żadnym pozorem na przykład w parku miejski, można na przykład obudzić się z wycięta wielką dziurą w śpiworze, w którym ukryty był nasz plecak czy jakieś kosztowności, które wozimy ze sobą na stopa. Generalne spanie w parku to nie jest spanie…

  • Maly bagaz

    Posiadanie małego bagażu podczas podróży samolotem nie zmusza nas do stania w kolejkach w hali przylotów po wylądowaniu naszego samolotu, możemy za to po prostu wyjść z samolotu  skierować się do autobusu, który wyjeżdża z lotniska do centrum danego miasta czy miejsca, albo wyspy na przykład. Trzeba, zanim spakujemy się w walizkę podręczną, wiedzieć, ile…