Turystyka

Kursy i szkolenia spadochronowe AFF

Off 13
Kursy i szkolenia spadochronowe AFF
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

Kursy i szkolenia spadochronowe AFF (1)Kursy i szkolenia spadochronowe AFF są dla osób, które chcą skakać sami. Szkolenia obejmują część teoretyczną oraz praktyczną. W pierwszej części omawiane są ważne szczegóły, które każdy spadochroniarz powinien wiedzieć. Omawiane są zasady bezpieczeństwa skoku, budowa i zabezpieczenia spadochronu, wszelkie techniki skoku, sterowanie spadochronem, a także lądowanie i sytuacje awaryjne. Wykonywane zostają również ćwiczenia naziemne. W części praktycznej wykonywane zostają już skoki. Pierwsze odbywają się z dwoma instruktorami, którzy podczas skoku pomagają wprowadzić poznaną teorię w praktykę. Za pomocą znaków pokazują wam jak poprawić sylwetkę, kiedy otworzyć spadochron  i jak posługiwać się całym ciałem. Po opanowaniu podstawowych rzeczy, kolejny skok odbywa się z jednym instruktarzem. Każdy skok zostaje nagrany, dzięki czemu można spokojnie, indywidualnie omówić każdy błąd. Pozwala to na efektywną naukę. Na koniec uczestnik wykonuje ostatni skok, egzaminacyjny, który jest zakończeniem szkolenia.

Pozostałe artykuły o turystyce oraz rekreacji:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Gdańsku oraz okolicach znajduje się dużo ciekawych atrakcji turystycznych?

View Results

Loading ... Loading ...

To 3 komentarzy:

Kategorie

Turystyka:

  • Tanie noclegi nad Morzem Bałtyckim

    Wakacje nad naszym krajowym morzem są dla każdego. Każdy z nas, a w szczególności dzieci oraz pracujący powinni spędzić chociaż tydzień na słodkim lenistwie nad Bałtykiem. Wystarczy znaleźć tanie noclegi nad Morzem Bałtyckim i można śmiało pakować walizkę. Oczywiście trzeba rozejrzeć się odpowiednio wcześniej, bo jak łatwo się domyślić te najtańsze miejsca są najwcześniej rezerwowane….

  • Skoki spadochronowe

    Jak znaleźć ludzi oferujących nam takie usługi jak skoki spadochronowe? Na pewno warto poszukać aeoroklubów, takich w których możemy znaleźć wielu specjalistów od tej dziedziny. I chociaż nie jest łatwo się tego nauczyć, to na pewno ludzie, którzy się na tym znają z chęcią ułatwią nam nauczenie się tego bardzo trudnego sportu. Czy jest to…