Rekreacja

Kompostownia ziemia polska

Off 17
Kompostownia ziemia polska
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

kompostownia-ziemia-polska-5Nasze nowoczesne społeczeństwo wytwarza coraz więcej śmieci i odpadów, wśród których dominują odpady komunalne, z ich utylizacją zmaga się, często nieskutecznie, wiele miast.

Na szczęście jest obecnie rozwiązanie tego problemu, gdyż istnieje możliwość przetworzenia takich odpadów w wysokiej jakości nawozy organiczne.
Zajmuje się tym istniejąca od 2008 roku kompostownia ziemia polska, renomowany zakład, specjalizujący się właśnie w tej gałęzi produkcji nawozów. W wyniku wieloletnich badań laboratoryjnych, opracowano w nim unikalną technikę przetwarzania odpadów komunalnych z wykorzystaniem skutecznych mikroorganizmów probiotycznych. W wyniku ich działania powstaje nawóz wysokiej jakości, pełen organicznych składników doskonale wpływających na odżywienie, strukturę i nawodnienie gleby.
Kompostownia ziemia polska jest obecnie zdecydowanym liderem w produkcji na skalę przemysłową cieszących się niesłabnącym powodzeniem nawozów naturalnych powszechnie stosowanych w uprawach roślin w Polsce i za granicą..

Pozostałe artykuły o turystyce oraz rekreacji:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Gdańsku oraz okolicach znajduje się dużo ciekawych atrakcji turystycznych?

View Results

Loading ... Loading ...

To 3 komentarzy:

Kategorie

Turystyka:

  • Kompleksowy wypoczynek w luksusowym stylu

    Dziś każdy poświęca się karierze i codziennym obowiązkom, zapominając przy tym o własnych potrzebach i marzeniach. Relaks, wypoczynek i dobra kuchnia to jest to, na co wszyscy raz, na jakiś czas powinni znaleźć czas no i oczywiście pieniądze. Nie warto skupiać się jedynie na codziennych, obowiązkowych wydatkach. Weekend w SPA to fantastyczny sposób na to,…

  • Koalicja

    W 1854 r. powstała w Kanadzie koalicja, w której skład weszli brytyjscy to rysi, francuscy konserwatyści i umiarkowani radykałowie spod znaku Francisa Hincksa. Koalicja ta przyjęła nazwę Partii Liberalno-Konserwatywnej (późniejsza Partia Konserwatywna) i odegrała ważną rolę w nowszej historii Kanady, zwłaszcza pod przywództwem wybitnego polityka i jednego z jej twórców, Johna A. Macdonalda. Partia ta…