Noclegi

Hotel w Gdańsku

Off 18
Hotel w Gdańsku
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Wakacje nad morzem

Wakacje są okresem, w którym każdy z nas marzy o udanym i słonecznym urlopie nad pięknym polskim morzem. Największą i niesłabnącą popularnością cieszy się oczywiście trójmiasto, czyli Sopot, Gdynia i Gdańsk. Wynająć w sezonie hotel w Gdańsku jest coraz trudniej. Miasto cieszy się ogromną popularnością nie tylko ze strony Polaków, ale również zagranicznych gości. Coraz więcej nad polskie morze przyjeżdżają nie tylko Niemcy, ale również Szwedzi, Norwegowie, Finowie, Duńczycy, a nawet Brytyjczycy. Od dwóch lat jest prowadzona bardzo intensywna kampania promująca Bałtyk w Czechach. Dzięki szybkim niemieckim autostradom można bardzo szybko i sprawnie dojechać nad polskie wybrzeże. Nic więc dziwnego, że hotele w Gdańsku co roku przeżywają prawdziwe oblężenie. W okresie wakacyjnym ciężko jest znaleźć chociaż jeden wolny pokój. Dla wielu osób wydaje się, że Polaków nie stać na zapłacenie 400 zł za pokój. Nic bardziej mylnego, w dużych polskich miastach ludzie potrafią zarabiać dobrze i nie zamierzają oszczędzać pieniędzy na urlopie. Przecież udany urlop jest najlepszą gwarancją naszej satysfakcji i naładowanych baterii i motywacji do dalszej ciężkiej pracy przez cały rok, aż do następnego urlopu. Nikt przecież nie chce spędzić tego czasu wolnego siedząc w domu, jeśli posiada odpowiednie możliwości finansowe do wyjazdu. Dlatego, jeśli marzysz o tegorocznych wakacjach nad Bałtykiem i jakimś cudem uda Ci się znaleźć jakikolwiek wolny pokój, nie wahaj się nawet przez chwilę go zarezerwować, bo każda minuta zwłoki może oznaczać zajęcie go przez kogoś innego.

Pozostałe artykuły o turystyce oraz rekreacji:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Gdańsku oraz okolicach znajduje się dużo ciekawych atrakcji turystycznych?

View Results

Loading ... Loading ...

To 3 komentarzy:

Kategorie

Turystyka:

  • Apartamenty Kraków

    Kraków bez wątpienia kryje w sobie całą masę urokliwych zakątków i wspaniałych zabytków. Nie bez powodu znalazł się na 7. miejscu listy najpiękniejszych miast świata. Każdego roku przyciąga więc ogromną liczbę turystów różnej narodowości. Ponieważ zwiedzenie go w jeden dzień jest  zwyczajnie niemożliwe, osobom chętnym na dokładniejsze zapoznanie się z Wawelem, Sukiennicami czy Kościołem Mariackim…

  • Blog nauka zabawa

    Dzieciaki mają różne zainteresowania i upodobania – jedne kochają różowe kucyki Pony i laki Barbie w kolorowych ubrankach, inne zajmują się zabawą w rycerzy, nindże albo fascynują się przyrodą i żabami czy pająkami. Łączy je jedno – wszystkie czasem domagają się od rodziców wspólnej zabawy i aktywności. Wszystkie lubią spędzać wspólnie czas na interesujących zajęciach….