Podróże, Przewozy do Niemiec Kraśnik, Warszawa Trapani Loty

Dubaj wakacje

Off 15
Dubaj wakacje
1 vote, 2.00 avg. rating (59% score)

dubaj-wakacje-5Uwielbiasz ciepło, chciałbyś nieco poopalać się w luksusie. Boisz się jednak wyjazdu do niepewnych teraz krajów jak Egipt, Turcja czy Tunezja? Klimat południowej Europy nie do końca ci odpowiada i chciałbyś zwiedzić nieco egzotycznego świata. Odpowiednim kierunkiem jest zatem Dubaj wakacje w tym mieście to niezapomniane przeżycie. Można zobaczyć najwyższe budynki na świecie, największą sztuczną wyspę a wieczorami odpocząć na gorącym piasku.

Co istotne na wakacje do Dubaju najlepiej wybrać się jesienią lub zimą, gdyż ciało mieszkańca Europy bardzo źle znosi letnie upały sięgające w tym mieście nawet do sześćdziesięciu stopni. Jesienią temperatura staje się przyjemna – około 30 stopni i pozwala na swobodne wylegiwanie się na plaży. W ramach bardziej aktywnego spędzenia wolnego czasu zawsze można zdecydować się na mały rajd po pustyni, albo quadami, albo samochodami terenowymi. Rajdy odbywają się niedaleko od miasta i są bardzo istotną atrakcją turystyczną dla przyjezdnych do tego ogromnego miasta.

Pozostałe artykuły o turystyce oraz rekreacji:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Gdańsku oraz okolicach znajduje się dużo ciekawych atrakcji turystycznych?

View Results

Loading ... Loading ...

To 3 komentarzy:

Kategorie

Turystyka:

  • Apartamenty Zakopane

    Cudowny wieczór z lampką wina i przepięknym zachodem słońca z Tatrami rysującymi się na jego tle to ciche marzenie wielu. Wygodne łóżko, miękka pachnąca pościel, wygoda i komfort, które pozwolą zapomnieć o codziennej gonitwie w próbie zrealizowania wszystkich obowiązków czekają w zasięgu każdego. Przepiękne Apartamenty Zakopane. To tu znajduje się wszystko czego potrzeba by docenić…

  • Kursy i szkolenia spadochronowe AFF

    Kursy i szkolenia spadochronowe AFF są dla osób, które chcą skakać sami. Szkolenia obejmują część teoretyczną oraz praktyczną. W pierwszej części omawiane są ważne szczegóły, które każdy spadochroniarz powinien wiedzieć. Omawiane są zasady bezpieczeństwa skoku, budowa i zabezpieczenia spadochronu, wszelkie techniki skoku, sterowanie spadochronem, a także lądowanie i sytuacje awaryjne. Wykonywane zostają również ćwiczenia naziemne….

Archiwa