Podróże

Atrakcje Gdańsk

Off 15
Atrakcje Gdańsk
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

Gdańsk – morze możliwości

Gdańsk to miasto i powiat w województwie pomorskim. Ze względu na bezpośredni dostęp do Morza Bałtyckiego jest miejscem atrakcyjnym turystycznie, niezależnie od pory roku. nawet zimą turyści chętnie wybierają wypoczynek nad morzem, za względu na wspaniały zimowy klimat. Jest to idealna oferta dla osób, które mają dość spędzania wolnego w górach albo góry są za daleko.
Ceny za jedną noc w hotelu wahają się od jego standardów i lokalizacji względem centrum miasta. Gdańsk jest dużym i popularnym miastem nadmorskim, które jest miejscem, gdzie spędza wakacje wielu ludzi. Dlatego też pieniądze, które trzeba przeznaczyć na nocleg to pomiędzy dwieście a nawet siedemset złotych. Hotele w Gdańsku warto rezerwować z odpowiednim wyprzedzeniem, żeby załapać się na korzystne, promocyjne oferty.
Jest również sporo do zwiedzania, jeżeli ktoś już zdecyduje się na to miasto. Atrakcji nie zabraknie ani dla młodszych ani dla starszych osób. Dla siebie znajdą coś zarówno ci aktywni jak i wolący spacery po mieście. Atrakcje Gdańsk:
1) Stare miasto – piękna architektura pozwala nacieszyć oko spacerowiczom.
2) Westerplatte – każdy Polak powinien odwiedzić te historyczne miejsce.
3) ZOO – ucieszy młodszych zwiedzających, ale i starsi mogą znaleźć tam coś ciekawego.
4) Diabelski młyn – AmberSky – kto nie boi się wysokości, koniecznie musi spojrzeć na miasto z koła widokowego.
5) Plaża i morze – ostatnie, ale nie mniej ważne!
To tylko kilka z licznych przykładów możliwości, które daje wybranie się do Gdańska.

Pozostałe artykuły o turystyce oraz rekreacji:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Gdańsku oraz okolicach znajduje się dużo ciekawych atrakcji turystycznych?

View Results

Loading ... Loading ...

To 3 komentarzy:

Kategorie

Turystyka:

  • Wypożyczalnia samochodów Warszawa

    Bardzo dużo jeżdżę samochodem. Taki mam charakter pracy, że praktycznie cały czas jestem w ruchu. Głównie jeżdżę po mieście. No i niestety miałem stłuczkę. Niby nic poważnego, ale jednak samochód musi iść na kilka dni do blacharza. Szczęście, że nikomu nic się nie stało. Ja niestety nie mogę wziąć urlopu, nikt mi za to nie…

  • Lekarstwa

    Jeśli podróżujemy tanimi liniami lotniczymi i zależy nam na tym, aby móc podróżować jedynie z bagażem podręcznym,możemy wziąć wszystko do plecaka, jednak należy pamiętać o tym,  że musimy niektóre przedmioty jednak wyrzucić przed wylotem. Nie możemy na pokład wnieść niektórych specyfików chemicznych, nalezą do nich niestety także lekarstwa, chyba że mamy na nie jakieś recepty,…